Выставка детских рисунков - Gyermekrajz kiállítás

1 октября в 12 часов в Русском центре Печского университета состоится открытие выставки детских рисунков по стихотворениям С. А. Есенина, 125-летие со дня рождения которого отмечается в 2020 году. Передвижную выставку любезно предоставил фонд "Белая ворона" г. Саратов (Россия).

2020. október 1.-én 12.00 órakor Szergej Jeszenyin orosz költő születésének 125. évfordulója alkalmából gyermekrajz kiállítás nyílik a Pécsi Orosz Központ és a PTE Szláv Filológia Tanszék közös szervezésében (Ifjúság u.6. D épület 4. emelet). A rajzokat a "Fehér Holló" (Belaja Vorona - Szaratov, Oroszország) alapítvány rajzverseny díjazottjai készítették. A rajzok témáját Sz. Jeszenyin egy-egy verse ihlette. A kiállítás megnyitóját Dr. Szabó Tünde hab. egyetemi docens, a Szlavisztika Intézet igazgatója tartja. A kiállítás megtekinthető október 31.-ig.

Hiba | Pécsi Tudományegyetem

Hiba

A webhelyen nem várt hiba történt. Érdemes később újrapróbálkozni.