Világ konyhái - egyesüljetek! I Кухни всех стран – объединяйтесь!

Világ konyhái - egyesüljetek!

Pécsi Orosz Központ és a BTK Orosz Filológia Tanszék szeretettel meghívja Önöket a 2023. november 27-én, hétfőn 17:00-kor megrendezendő gasztronómiai eseményére, melynek során lehetőség nyílik az egyes nemzetek konyhájának megismerésére (Pécs, Ifjúság útja 6, D épület, 4. emelet, jobb folyosó, 423-as terem).

Ezzel egyidejűleg arra bíztatjuk Önöket, hogy hozzák el kedvenc nemzetiségi fogásukat, tegyék lehetővé mások számára a világ konyháinak megismerését!

Természetesen minden felajánlást szeretettel várunk! Akkor is szívesen látjuk Önöket, ha csak aprósüteménnyel vagy üdítővel tudnak hozzájárulni a rendezvényhez.

Várunk minden érdeklődőt!

Кухни всех стран – объединяйтесь!

Русский центр и кафедра русской филологии приглашает на традиционное мероприятие, которое состоится в 17 часов 27 ноября 2023 года в Русском центре Печского университета. Принесите, пожалуйста, какое-нибудь своё национальное блюдо и продегустируйте блюда других стран. Будем рады встрече в Русском центре.