Bélás tanár a XXII. Nemzetközi Puskin Pályázat díjazottjai között

Bélás tanár a XXII. Nemzetközi Puskin Pályázat díjazottjai között

A pályázatot 2000 óta minden év januárjában Moszkva Kormánya és a Rosszijszkaja Gazeta írja ki a külföldön orosz nyelvet oktató tanárok számára, és évente 50 pályamunkát díjaz. Hagyományosan a díjazottak névsorát Puskin születésnapján, az orosz nyelv napján teszik közzé, a díjátadó ceremóniára Moszkva alapításának évfordulóján kerül sor. Idén 25 országból 332 esszét bírált el a rangos zsűri. Pongó Csilla, a Bajai III. Béla Gimnázium tanárának pályamunkája bekerült az 50 nyertes pályázat közé.

Gratulálunk!

Поздравляем Чиллу Понго с заслуженной наградой! У хорошего учителя и ученики хорошие!

Многие годы ее ученики принимают участие в различных конкурсах и занимают призовые места. Её энергия "заражает" учеников, в своем эссе она поделилась опытом работы и заняла призовое место в конкурсе.