Szép kiejtés vetélkedő

A PTE Babits Gyakorló Gimnáziumban ismét megrendezték a szép kiejtés vetélkedőt. Az eseményen hat megye gimnáziumi tanulói vettek részt, az érintett nyelvek: latin/neolatin (olasz, francia, spanyol) nyelvek és az orosz. A PTE Orosz Központ munkatársai a kezdetektől ellátják a zsüri feladatát. Az idei verseny résztvevői a választott és a kötelező szöveg értő olvasását magas szinten teljesítették.
Minden versenyző oklevelet és ajándéktágyakat kapott, az első három helyezett mellett a zsüri különdíjakat is megitélt a BTK, az Orosz Központ, illetve a bizottság nevében.
Gratulálunk a résztvevőknek, köszönjük a felkészítő tanárok munkáját, kitartást és eredményes munkát kívánunk a további nyelvtanulásban.