Vetélkedő

Kedves Érdeklődők!

A Pécsi Orosz Központ, a Horvát Nemzetiségi Önkormányzat és a Ruszin Nemzetiségi Önkormányzat közösen online vetélkedőt hirdet középiskolások számára a Szláv Kulturális Napok programja keretében.

A vetélkedő első része feleletválasztós teszt kitöltése, amelyet egy-másfél oldalas, magyar nyelvű esszé követ, témája: "A szláv népek és én: benyomások, élmények, és tapasztalatok a szláv mentalitásról".

A feladatlap elérhető az http://oroszkozpont.pte.hu/ oldalon.

A legjobb megoldások beküldői tárgyjutalomban részesülnek, illetve ingyenesen részt vehetnek az Orosz Központban sorra kerülő intenzív orosz nyelvtanfolyamon június hónap második felében.

A megoldásokat kérjük május 15-ig beküldeni.

A feladatlapot és az esszét (valamint a jelentkezési lapot) a következő címre küldjék: oroszkozpont@gmail.com

Az eredményhirdetésre a Szláv Kulturális Napok zárórendezvényén, 2018. május 25-én, 17:00-kor kerül sor a Pécsi Civil Közösségek Házában (Pécs, Szent István tér 17.).

Adatlap

Név: