7-летие Печского Центра

Kedves Érdeklődők! Az Orosz Központ 7 éves működését ünnepeljük 2018. szeptember 26.-án 18.00 órakor a Civil Közösségek Házában (Szent István tér 17). A programban a köszöntő beszédek után beszámoló hangzik el a Központ munkájától, majd koncerttel zárul az esemény. A rendezvény kétnyelvű - magyar és orosz. Az esemény támogatói: Pécsi Orosz Központ, Pécsi Magyar-Orosz Társaság, Pécsi Ruszin Nemzetiségi Önkormányzat.

Приглашение
26 сентября (среда) в 18.00 часов в Доме гражданских обществ г. Печ будет отмечаться 7-летие Русского Центра.
В программе:
приветствия руководства университета и гуманитарного факультета, отчёт о работе, концерт.
Мероприятие проводится при поддержке Венгерско-русского общества, Общества самоуправления русинов, Дома гражданских обществ.