Живой журнал - Большой вызов интервью!

Nincs kivel beszélgetned oroszul?
Megtanulod a szavakat, de állandóan elfelejted, mert nem használod őket napi szinten? Ez alkalommal együtt, közösen állunk elébe a kihívásnak. Egy előkészített tananyag segítségével interjú formájában tesszük fel egymásnak azokat a gyakori vagy éppen ritka kérdéseket, amiken sokszor az élő beszédben el kell gondolkodnunk. Itt most nem számít kezdő vagy éppen haladó szinten vagy, mert a beszélgetőtársaddal együtt döntitek el, ki mit kérdez a másiktól, a tananyag pedig csak támogató jellegű. Természetesen én is segítek.
ELFOGADOD A KIHíVÁST?

Приглашаются все русскоговорящие на большой вызов-интервью (так называемый "Живой журнал"), которые с удовольствием готовы участвовать в развитии тех, кто учат русский язык. Мы и ученики предоставляем задаваемые вопросы к беседам. Вы берёте интервью, а потом, они берут у Вас. Вопросы совершенно ежедневные (по критериям общей европейской языковой рамки CEF).
ПРИНИМАЕТЕ ВЫЗОВ?

Esemény dátum: